Dárkový poukaz je skvělý způsob jak můžete potěšit své blízké, přátele, zaměstnance, či obchodní partnery. V případě, že se rozhodnete využit našich dárkových poukazů, rádi Vám je připravíme na objednávku, nebo na počkání na recepci hotelu. Poukaz obdržíte v krásné zlaté obálce s průvodním dopisem, který obsahuje veškeré informace k zážitku. V naší nabídce máme hned několik typů dárkových poukazů, které zahrnují veškeré námi nabízené služby.

Dárkové poukazy lze zakoupit pro následující služby:

  • Degustační menu - aktuální nabídku degustačních menu naleznete v záložce naše kuchyňě
  • Pobyt s gurmánským zážitkem - v rámci tohoto poukazu si můžete dle vlastní volby vybrat Vámi zvolený typ ubytování (standartní pokoj, apartmán či chatka), počet nocí, a také degustační menu z aktuální nabídky, (v ceně ubytování je zahrnuta kontinentální snídaně).
  • Pobyt v Resortu Nová Polana - v rámci tohoto poukazu si můžete dle vlastní volby vybrat Vámi zvolený typ ubytování, počet nocí, stravovací režim ( polopenze, plná penze), zda-li využijete možnost degustačního menu či wellness služeb.
  • Pobyt se službami wellness - v rámci tohoto poukazu si můžete vybrat Vámi zvolený typ ubytování, dále počet hodin v relax centru.

Vámi zvolený poukaz můžete objednat na recepci, nebo nás kontaktovat s žádostí o jeho vystavení na níže uvedeném emailu či telefonu. Připravený poukaz si můžete vyzvednout na recepci hotelu, nebo Vám jej můžeme zaslat poštou na Vámi zvolenou adresu. 


Kontakt pro objednávky dárkových poukazů:

tel.:  +420 777 488 707
e-mail.:  info@novapolana.cz