Dobrý den, touto

Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala celému týmu Resortu Nová Polana za skvělou a ochotnou práci při organizaci našeho svatebního dne, velké díky patří slečně Dominice Brudné, která mi ochotně vždy zařídila vše, co bylo potřeba. Skvělý personál, který nás během našeho dne obsluhoval a v neposlední řadě úžasný gastro zážitek v podání pana Valička, jeho chuť a radost pro vaření jde opravdu vidět už od první chvíle, kdy jsme se poprvé viděli. Ubytování je kouzelné v této malebné obci. Určitě si zaslouží celý personál a Resort 5*. Rádi se zase vrátíme :) Děkujeme.

Pravidelně a velmi

Pravidelně a velmi rádi v resortu Nová Polana organizujeme firemní akce, ať už menšího nebo většího charakteru, kdy máme rezervovaný celý areál (až 250 lidí) s možností využití sportovního zázemí. Personál je velmi příjemný a ochotný, společně vždy najdeme nejlepší řešení. Vynikající je také místní kuchyně Davida Valíčka. Oceňujeme hezké čisté ubytování, stylovou moderní restauraci i krásné okolní. Toto místo můžeme jenom doporučit.

Byli jsme poprvé

Byli jsme poprvé v resortu na 1 noc. Pokoj s vířivou vanou, nádherné, velké a vkusně zařízené apartmá, výborné spaní. Výhled excelentní na celé údolí. Ochutnali jsme také Buffalo menu, tady se ani nedá vyjádřit jaký to byl gastro zážitek, šéfkuchař David a jeho tým naservíroval menu, na které budeme dlouho vzpomínat. Určitě se brzy vrátíme a budeme se těšit na další kulinářskou bombu. Ostatní Beskydské resorty se mají co učit. Doporučuji více vymazlit wellness. Finančně za to, co jsme tady dostali a zažili, skvělá cena. :-) Andrejka a Michal z Karviné.

Dnes jsme se

Dnes jsme se vrátili z třídenního pobytu v Resortu Nová Polana. Zakoupili jsme si balíček,, Romantika" byli jsme ubytovaní v krásném apartmánu s vířivou vanou... nádhera. Součástí balíčku byla tříchodová večeře, chutnala skvěle, kuchař se opravdu vyznamenal. Personál byl velice milý, usměvavý a profesionální. Zejména slečna z recepce, Dominika, která nám zpříjemnila pobyt v relax centru lahví sektu. Když to shrnu, velice krásné místo a příjemný Resort s kvalitními službami a úžasným personálem, mohu vřele doporučit a určitě jsme zde nebyli naposledy. Děkujeme, Pavlína.

Děkujeme za příjemně

Děkujeme za příjemně strávený víkend v Resortu Nová Polana. Byli jsme ubytování v apartmánu s manželskou postelí a vířivou vanou. Musíme ocenit profesionální služby personálu hotelu a přátelskou atmosféru. Ochutnali jsme Degustační menu – Tip Šéfkuchaře pana Valíčka, byla to opravdu pastva pro oči a slast na jazyku. Vřele můžeme doporučit skvělou restauraci. Těšíme se na příští pobyt a zdravíme skvělý personál Davida Valíčka, Zdeňku, Dominiku, Lucku, Věrku, Bohunku, Milana.

Dnes jsme poprvé

Dnes jsme poprvé navštívili restauraci Nová Polana a musím říci, že jsme byli velmi překvapeni! Naprosto perfektní obsluha, kterou jsme doposud jinde nezažili a to jsme už navštívili mnoho restaurací. Troufám si tvrdit, že snad ojedinělý způsob v obsluze a péči o klienta. Nutno, vidět, nutno zažít! Takhle by to mělo vypadat všude! Vřele tímto doporučuji a určitě jsme tam nebyli naposledy, i když to máme "z ruky". Pohodová, krásná restaurace s výbornými jídly a TOP obsluhou. Přeji této restauraci spoustu spokojených klientů jako jsme byli my.