"S chutí na hory"

přijďte ochutnat vybranou kuchyni šéfkuchaře Davida Valíčka do jedinečného prostředí naši nově zrekonstruované dřevěné restaurace. V letních měsících je zde k dispozici terasa s jedinečným výhledem na hory a okolní přírodu, dále můžete využít posezení v nově dokončeném předprostoru restaurace. V současné době můžete využít nabídky jídel z našeho jídelního lístku, dále je zde možnost ochutnat degustační menu Resortu Nová Polana, které je třeba rezervovat minimálně tři dny dopředu. V případě oslav a společenských akcí pro Vás rádi připravíme menu na míru vašich představ a chutí :). 


Objednávky degustačních menu:

tel.:  +420 777 488 707
email.: info@novapolana.cz

 

Plánované gastronomické akce

Velikonoční menu 2018 - Srdečně Vás zveme do Resortu Nová Polana na velikonoční menu! Od pátku 30.3. do pondělí 2.4. můžete u nás ochutnat speciální sváteční menu, které si pro Vás připravil šéfkuchař David Valíček. 

Valentýnské menu 2018 - speciálně pro tuto příležitost si pro Vás připravil šéfkuchař David Valíček a jeho tým speciální Valentýnské menu. Věříme, že spolu s útulným prostředím naší restaurace navodí příjemnou atmosféru Vašeho večera.