"S chutí na hory"

přijďte ochutnat vybranou kuchyni šéfkuchaře Davida Valíčka do jedinečného prostředí naši nově zrekonstruované dřevěné restaurace. V letních měsících je zde k dispozici terasa s jedinečným výhledem na hory a okolní přírodu, dále můžete využít posezení v nově dokončeném předprostoru restaurace. V současné době můžete využít nabídky jídel z našeho jídelního lístku, dále je zde možnost ochutnat degustační menu Resortu Nová Polana, které je třeba rezervovat minimálně tři dny dopředu. V případě oslav a společenských akcí pro Vás rádi připravíme menu na míru vašich představ a chutí :). 


Objednávky degustačních menu:

tel.:  +420 777 488 707
email.:  info@novapolana.cz

 

Plánované gastronomické akce

Rybí menu - 17.8. - Navštivte nás 17. 8. 2017 v Resortu Nová Polana, a ochutnejte lehké rybí menu šéfkuchaře Davida Valíčka a jeho týmu, které se perfektně hodí pro teplé letní dny.

Muzzikanti promítání filmu - 12.5. - Přijdťe si vychutnat snímek režiséra Dušana Rapoše v prostředí, kde se mimo jiné film také natáčel, a ochutnejte některé z našich speciality, na kterých si pochutnaly známé české osobnosti jako je Martin Dejdar, Leoš Mareš a další. Bližší informace včetně možnosti rezervace stolu naleznete na odkaze. (žlutý odkaz - název akce)

Velikonoční menu - Od čtvrtka 13.4. do pondělí 17.4. můžete u nás ochutnat speciální sváteční menu, které si pro Vás připravil šéfkuchař David Valíček. Přijďte ochutnat tradiční menu v moderním pojetí. Celé menu naleznete níže (žlutý odkaz - název akce), kde si můžete také rezervovat stůl pomocí rezervačního formuláře.

Slovenské víkendové speciality - Navštivte Resort Nová Polana o březnovém víkendu a můžete ochutnat speciální Slovenské menu šéfkuchaře Davida Valíčka a jeho týmu. Speciálně pro Vás jsme připravili menu, které zcela jistě potěší milovníky tradiční Slovenské kuchyně. Více informaci, a také možnost rezervace naleznete po kliknutí na název akce (žlutý odkaz).

Valentýnské menu 2017 - Přijďte ochutnat od 9.2. do 14.2. 2017 speciální Valentýnské menu šéfkuchaře Davida Valíčka, v tomto roce jsme pro Vás připravili také vegetariánské menu a romantické menu, které si budete moct vychutnat po celý únor. Více informaci, a také možnost rezervace naleznete po kliknutí na název akce (žlutý odkaz).