"S chutí na hory"

přijďte ochutnat vybranou kuchyni šéfkuchaře Davida Valíčka do jedinečného prostředí naši nově zrekonstruované dřevěné restaurace. V letních měsících je zde k dispozici terasa s jedinečným výhledem na hory a okolní přírodu, dále můžete využít posezení v nově dokončeném předprostoru restaurace. V současné době můžete využít nabídky jídel z našeho jídelního lístku, dále je zde možnost ochutnat degustační menu Resortu Nová Polana, které je třeba rezervovat minimálně tři dny dopředu. V případě oslav a společenských akcí pro Vás rádi připravíme menu na míru vašich představ a chutí :). 


Objednávky degustačních menu:

tel.:  +420 777 488 707
email.: info@novapolana.cz

 

Plánované gastronomické akce

Martinské hody - máte rádi tradiční českou kuchyni? Přijďte posedět s přáteli a ochutnejte husí svatomartinské menu které si pro Vás připravil šéfkuchař David Valíček a jeho tým. Akce bude probíhat od 11. do 19.11. 2017. Bližší informace naleznete po kliknutí na název akce nebo na hlavní stránce v sekci novinek.

Zvěřinové hody - ve dnech 25 - 29. 10. 2017 budete mít jedinečnou příležitost ochutnat jedinečné zvěřinové menu šéfkuchaře Davida Valíčka a jeho týmu, které je charakteristické svými výraznými a nezaměnitelnými chutěmi perfektně hodícími se pro podzimní období.