Svatba v srdci Beskyd – prožijte svůj jedinečný den v kráse přírody Dolní Lomné

Nezaměnitelné prostředí Nové Polany s jedinečným výhledem na údolí Dolní Lomné, patří k těm nejkrásnějším a nejromantičtějším místům v Beskydech. Jsem přesvědčení, že právě spojením jedinečnosti okolí, stylového prostředí restaurace, vybrané kuchyně a milé obsluhy, bude náš resort tím pravým místem, které vytvoří dokonalou atmosféru pro Váš jedinečný den. Plánujete menší obřad v rodinném kruhu anebo velkolepou svatbu? Tým Resortu Nová Polana se postará o všechny detaily oslavy, tak abyste si vy i vaše rodina mohli naplno vychutnat radost a pohodu Vašeho výjimečného dne. 

Plánujete svatbu a rádi by jste dozvědeli více informací o možnostech uspořádání svatební hostiny, stáhněte si naše menu pro akce a podmínky pro uspořádání pohoštění.

Oslavy a společenské akce 

Resort Nová Polana je ideálním místem pro pořádání oslav a společenských akcí. Prostory restaurace nabízí 3 sály s dostatečnou kapacitou k pořádání menších i větších oslav. Uvolněné a příjemné prostředí, krásné okolí a stylová restaurace, to vše dodá vašemu speciálnímu dni jeho nezapomenutelnost.
Váš pobyt dokážeme zpříjemnit rovněž doprovodným programem, který připravíme dle Vašich představ.

Rádi pro Vás připravíme:

  • svatební hostiny a výročí svatby
  • narozeninové oslavy
  • oslavy promocí
  • rozlučkovou párty
  • dámskou či pánskou jízdu s doprovodným programem

Organizace svateb, oslav a společenských akcí 

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a rádi by jste obdrželi konkrétní cenovou nabídku na míru Vašich požadavků, neváhejte se obrátit na níže 
uvedené telefonní číslo, nebo nám zašlete e-mail.

tel.:+420 777 488 707
e-Mail.: info@novapolana.cz

Kalendář plánovaných akcí

POZOR! Nově jsme rozšírili kapacity pro svatby a akce na následující měsíce. Nyní můžete rezervovat akce pro dva sály.
Obsazenost velkého sálu pro 70 osob - označeno oranžovou barvu, obsazenost malého sálu pro 30 osob - označeno zelenou barvou.

Chtěli by jste u nás uspořádat oslavu, svatbu či firemní akci, podívejte se do níže uvedeného kalendáře, zda je Vámi zvolený termín dostupný.